czwartek, 24 sierpnia 2017

Zmiana adresu bloga

Cześć 😊

Jeśli tutaj jesteś, to oznacza, że pewnie zauważyłaś/eś kolejną zmianę na moim blogu. Jest to dość istotna zmiana, bo zmienił się adres bloga. Może to spowodować pewne problemy na Waszej liście czytelniczej, a mianowicie - być może nie będą wyświetlały się Wam moje najnowsze posty, albo nawet mój blog

Jeśli więc wszystko jest OK, to super i dalsza część postu Was nie dotyczy 😉.

Jeżeli natomiast na Waszej liście czytelniczej nie pojawiają się informacje o nowym poście, a nadal chcecie być na bieżąco, wystarczy po prostu odobserwować bloga i ponownie go zaobserwować (liczę, że to zadziała), albo skorzystać z drugiej opcji ->  po wejściu w panel bloggera, czyli po wpisaniu www.blogger.com wybrać z menu po lewej stronie Lista czytelnicza a następnie po prawej stronie kliknąć Zarządzaj listą czytelniczą. Po otwarciu nowej strony wystarczy kliknąć Dodaj i wkleić skopiowany nowy adres mojego bloga. Powinno działać. Druga opcja jest pewnie bardziej czasochłonna, ale wyszukana w internetach, więc pewnie sprawdzone i działa.

Jeżeli korzystacie na swoim blogu z gadżetu Lista blogów, na której zamieszczony jest mój blog to będziecie musieli dodać mnie ponownie - tym razem z nowym adresem.

Przepraszam Was za te wszystkie utrudnienia, ale niezwykle męczy mnie to, że dotychczasowy adres nie jest adekwatny do treści bloga. Mam nadzieję, że wprowadzone zmiany za bardzo nikogo nie przytłoczą i że nadal będziecie tu zaglądać, bo gdyby nie Wy, to ten blog by się tak pięknie nie rozwijał.

Więcej zmian na blogu nie planuję wprowadzać. 

Ściskam Was mocno :*

14 komentarzy:

 1. Będę podążać za Tobą :)
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesteś już na mojej liście czytelniczej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przygnałam za Tobą, aż tutaj :P
  Pozdrawiam Cię serdecznie i posyłam buziaki :**

  OdpowiedzUsuń
 4. Już mam Ciebie na liście czytelniczej :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi wszystko działa normalnie. Nie wiem od czego to zależy :o
  xoxo
  L. (https://slowotok-laury.blogspot.com/)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też nie wiem, ale popytałam osoby, które zmieniały kiedyś adres bloga i uprzedziły, że taki problem może wystąpić bo im samym się to zdarzyło ;) dlatego podejrzewam, że większość nie powinna mieć problemu z wyswietlaniem mojego bloga, ale zapobiegliwie wolałam napisać ten post :)

   Usuń
 6. Ja właśnie dwa miesiące temu zmieniałam nazwę (adres!) bloga i właśnie wystąpiły u mnie problemy z wyświetlaniem postów na liscie czytelniczej, także jest to dość kłopotliwe. :/
  Ale trzymam kciuki, żebyś zebrała jak największe grono starych obserwatorów! :)

  Ja np. jestem tu nowa, ale już obserwuję, chętnie zostanę na dłużej. :)

  NaD okładkę ‹:) (Organizuję również mały konkursik, więc zapraszam!)

  OdpowiedzUsuń
 7. Na razie wszystko mi działa bez zmian. Będę obserwować.

  OdpowiedzUsuń
 8. Kiedyś zmieniałam nazwę bloga i mierzyłam się z podobnymi komplikacjami, więc w pełni rozumiem Twoje obawy i apele. W razie czego zaobserwuje bloga ponownie.

  OdpowiedzUsuń
 9. U mnie wszystko działa dobrze, więc będę na bieżąco :)
  POCZYTAJ ZE MNĄ!

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku.
Bardzo się cieszę, że zainteresował Cię ten post. Gorąco zachęcam Cię do wyrażenia swojej opinii. Pozostaw tutaj ślad swojej obecności bym również mogła trafić do Twojego zakątka internetu :)