poniedziałek, 23 sierpnia 2021

"Więcej niż przyjaciel" - Kristen Callihan

 

"Gray nie przyjaźni się z kobietami. Tylko z nimi sypia. Do czasu aż poznaje Ivy.

Gwiazda futbolu Gray Grayson nie ma ochoty prowadzić różowego samochodu córki swojego agenta, ale potrzebuje jakiegoś środka transportu, a ona studiuje za granicą. I tak się właśnie tłumaczy, gdy dziewczyna pisze do niego zirytowana i obrazowo opisuje, co mu zrobi, jeśli rozbije jej ukochane auto. Ivy Mackenzie w mgnieniu oka staje się jego wirtualną przyjaciółką. A potem Ivy wraca do domu i Gray nie może przestać o niej myśleć.

Ivy nie sypia z przyjaciółmi. A już tym bardziej z pewnym futbolistą. Niezależnie od tego, jak bardzo ją podnieca…

Gray doprowadza Ivy do szału. To arogancki typ, który wygląda jak ucieleśnienie seksu, ale jest totalnie zakazany. Ivy ma złotą zasadę: nie spotykać się z klientami ojca. I coraz trudniej się do niej stosować, gdy Gray robi wszystko, by ją uwieść. Jej przyjaciel szybko staje się najbardziej nieodpartym facetem, jakiego spotkała.

To oznacza, że Gray będzie musiał zrobić wszystko, żeby odnaleźć drogę do serca Ivy. Czas, start."


Opis: LC


W drugiej części serii Game On o przystojnych futbolistach i ich sercowych perypetiach poznajemy Graya Graysona, który nie angażuje się w poważne związki. Kiedy poznaje Ivy, córkę swojego agenta, coś się w nim zmienia. Początkowa wirtualna przyjaźń między bohaterami, po powrocie Ivy do domu przeradza się w coś więcej, ale zarówno Gray jak i Ivy mają swoje powody, by się ze sobą nie wiązać. Mimo to namiętność między nimi jest wręcz namacalna. Czy przyjaciele, których łączy seks, mogą pozostać tylko przyjaciółmi? Jakie konsekwencje wynikną z tej zagmatwanej relacji?

Podobnie jak przy pierwszej części, czas z lekturą spędziłam bardzo miło i emocjonalnie. Nie zabrakło wzruszeń, guli w gardle od powstrzymywanych łez, ale również nerwów, niepokoju a także uśmiechu i dobrej zabawy.

Choć "Więcej niż przyjaciel" nie porwał mnie tak jak "Na jedną noc", to i tak jestem pod wrażeniem historii jaką stworzyła Kristen Callihan. Bo to książka o skrajnych twarzach - z jednej strony bardzo niegrzeczna i nieprzyzwoita, z pikantnie wykreowanymi scenami erotycznymi, które rozpalają zmysły, a z drugiej... dosłownie łamie serce. Autorka przysporzyła swoim bohaterom bolesnych, życiowych problemów przez co historia Graya i Ivy wypada bardzo realistycznie i wiarygodnie. W dodatku czytelnik zupełnie nie spodziewa się tych emocji, jakie za sprawą pewnych wydarzeń w życiu bohaterów w końcu w nim wybuchają.

"Więcej niż przyjaciel" przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi gorących i nieprzyzwoitych romansów, lubiącemu czasem się wzruszyć i uronić łezkę nad losem bohaterów. Ot, taki misz masz dramatu i erotyki, który Kristen Callihan wychodzi po mistrzowsku.


Za możliwość przeczytania książki
uprzejmie dziękuję
Wydawnictwu MUZA SA2 komentarze:

Drogi Czytelniku.
Bardzo się cieszę, że zainteresował Cię ten post. Gorąco zachęcam Cię do wyrażenia swojej opinii. Pozostaw tutaj ślad swojej obecności bym również mogła trafić do Twojego zakątka internetu :)