O MNIE | WSPÓŁPRACA


Zuzanna, dwudziestopięciolatka, studentka administracji. 

Co czytam? Przede wszystkim książki nurtu New Adult, romanse, thrillery i literaturę obyczajową. Powoli zaczynam zaprzyjaźniać się też z kryminałami. Książki innych gatunków czytam rzadziej, tylko jeśli coś wyjątkowo przyciągnie moją uwagę.

Gdy ktoś pyta o ulubioną książkę bez wahania odpowiadam - cała seria "Harry Potter". Jest jedyna i ponadczasowa, a ilekroć do niej wracam, wciąż towarzyszą mi te same emocje. Zawsze szczerze opisuję własne wrażenia i przemyślenia na temat książki, co powoduje, że moje opinie są w pełni subiektywne. W każdej recenzji staram się podkreślać zalety książki, wychwycić z niej coś interesującego, ale jeżeli dostrzegam jakieś minusy, bądź książka nie przypadnie mi do gustu, również szczerze o tym piszę.Jestem otwarta na wszelkie propozycje współpracy. 

Zainteresowanych proszę o kontakt e-mail: pzuzanna94@gmail.com

Nawiązane współprace:


Autorzy:

1. Hanna Dikta
Wydawnictwa:


1. Wydawnictwo Editio (Editio Red)
2. Wydawnictwa Videograf SA

3. Wydawnictwo Albatros
4. Wydawnictwo Kobiece
5. Wydawnictwo MUZA SA
6. Wydawnictwo Poradnia K
7. Wydawnictwo Otwarte3 komentarze:

 1. Zawsze cieszę się, gdy spotykam w blogowym świecie inną Potteromaniaczkę, która w dodatku podkreśla swą miłość do cyklu ;) mam nadzieję, że w nadchodzącym tygodniu kilka razy do mnie zajrzysz, o HP będzie sporo ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie będę musiała uważnie obserwować, żeby nie przegapić u Ciebie nowości o HP :)

   Usuń
 2. Ja zawsze twierdzę, że na Hogwart nie jestem za stara, bo w końcu od czegoś jest zmieniacz czasu, prawda? A moje koleżanki śmieją się, że nadaję się na córkę Hermiony (chyba, że na świecie jest pełno małych, brązowowłosych kujonek...jedyna większą różnicą jest to, że jestem raczej z Domu Węża, ale usprawiedliwiam się tym, że to po "ojcu", którym z pewnością byłby Draco), więc jest szansa na odziedziczenie zmieniacza...
  xoxo
  L.(https://slowotok-laury.blogspot.com/)

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku.
Bardzo się cieszę, że zainteresował Cię ten post. Gorąco zachęcam Cię do wyrażenia swojej opinii. Pozostaw tutaj ślad swojej obecności bym również mogła trafić do Twojego zakątka internetu :)